1MBI100U4F-120L-50 Fuji Electric. | high-power industrial electronics 1200 V | 100 A ±20 V | 540 W M...
2026-03-13T07:07:55
Sanghvi Electronics
1MBI100U4F-120L-50 Fuji Electric. | high-power industrial electronics 1200 V | 100 A ±20 V | 540 W M262 module